Wróżby na temat chłopaka

Informacje

Dodany: 2017-11-09
Kategoria: Wróżby

Tagi dla artykułu

astrologia, horoskop chiński, wróżby, wróżka, wróżka na telefon, wróżki

Tak więc nie tkwij dłużej w związku z tą osobą, on na Ciebie nie zasługuje. Znajdź kogoś szczerego, na kim będziesz mogła polegać.

Tarot a zachowanie narzeczonego

Twój chłopak bywał z Tobą nie do końca szczery. Kłamstwa te już niedługo ujrzą światło dzienne. Nie musisz więc przeprowadzać własnego śledztwa, sytuacje w których Cię oszukiwał wyjdą same. Chłopak będzie Cię bardzo przepraszał, jednak nie wierz w jego tłumaczenia. Jeśli mu przebaczysz scenariusz z kłamstwami powtórzy się znowu. On po prostu nie jest dla Ciebie odpowiedni.

Jesteś kobietą pragnącą mieć kontrolę nad swoim życiem. Dlatego też nie znosisz kiedy ktoś Cię okłamuje. Jednak w tym przypadku, Twe podejrzenia są niesłuszne. Każdy ma prawo do prywatności, to nie jest nic złego. Twój chłopak nie okłamał Cię w żadnej sprawie, a to że czasami jest zamknięty w sobie świadczy tylko o tym że potrzebuje mieć czasem trochę czasu tylko dla siebie.(sprawdź co mówi wróżka)

Chłopak z którym jesteś tylko udaje wspaniałego i wielkodusznego człowieka. W rzeczywistości opanował w całkiem niezłym stopniu sztukę manipulacji i wykorzystuje to także w rozmowach z Tobą. Tak więc patrz mu uważnie na ręce, już niedługo jego kłamstwa wyjdą na jaw. Wtedy sama przekonasz się, jaki on jest i czy warto zaprzątać sobie nim głowę.

Czasem zdarza Ci się przesadzić z zazdrością i podejrzliwością. Tak jest też tym razem. Chłopakowi bardzo na Tobie zależy, nie byłby nawet w stanie Cię okłamywać. Lepiej zapomnij o podejrzeniach i skup się na tym, aby wprowadzić do Waszego związku coś nowego. Zobaczysz że już niedługo nie będziesz pamiętać o złych rzeczach.

Masz wspaniałego chłopaka. Właśnie przez to bierze się Twoja zazdrość, oraz podejrzenia o brak szczerości. Ciężko jest Ci uwierzyć w swoje szczęście. Jednak prawda jest taka, ze udało Ci się znaleźć właściwą osobę, dlatego też nie psuj tego swoimi podejrzeniami. Chłopak Cię nie okłamuje, wręcz przeciwnie bardzo mu na Tobie zależy i wiąże z Tobą dalekosiężne plany.

Twój chłopak nie jest z Tobą szczery. Okłamuje Cię już przez dłuższy czas. Bardzo dobrze że w końcu nabrałaś podejrzeń, już niedługo zdemaskujesz wszystkie jego kłamstwa. Tak naprawdę Twój partner jest niezdecydowany, sam nie wie czego chce od życia. Nie ma sensu marnować czasu z kimś takim, lepiej zakończ ten związek i znajdź kogoś kto będzie Cię doceniał.

Komentarze: 10


noavatar.png
Charlsie 2017-11-20

pozdro gwoli komentatora, mierzysz artyzm:)

noavatar.png
Earlean 2017-11-24

poetyczny blog gdy a wpisik

noavatar.png
Elwood 2017-11-24

zajechanie ułożone

noavatar.png
Lawanna 2017-11-24

Pięknie się czyta

noavatar.png
Earlean 2017-11-24

odjazdowo skreślone

noavatar.png
Jimmie 2017-11-24

Wprost chłonne

noavatar.png
China 2017-11-24

pochłonął się w wpisika

noavatar.png
Clemente 2017-11-25

Zyskowne kompetentne

noavatar.png
Hulda 2017-11-25

pierwszorzędnie notujesz

noavatar.png
Doris 2017-11-25

żywisz zainteresowany trend wykonywania