Wróżba od tarota: Cesarzowa położenie normalne

Informacje

Dodany: 2017-10-22
Kategoria: Kursy tarocistki

Tagi dla artykułu

horoskop majów, tarot, wróżenie z tarota

Znakomicie się sprawdzi pracując w dużych organizacjach, firmach lub zakładach. Jest realistą, twardo stąpa po ziemi. Zainteresowania wnuka nie obejmują sfery duchowej i metafizycznej. Posiada szacunek do starszych i często bazuje na ich doświadczeniu. Szybko podejmuje decyzje (zazwyczaj trafne). Wspaniale sprawdzi się w zawodach wymagających podejmowania szybkich decyzji, samodzielności i precyzji.

Liczba osobista 9

Wnuk jest osobą skłonną do poświecenia się drugiemu człowiekowi. W życiu kieruje się bezinteresownością i humanizmem. Przysparza to wielu rozczarowań, ponieważ rzeczywistość kłóci się z wewnętrznym przekonaniem o ludzkiej dobroci. Cierpienia i odczucia bardzo często stanowią kanwę działalności artystycznej, której się może oddać. Będzie zainteresowane literaturą, teatrem i kinem. http://wrozka-tarot.net.pl/ Poszukuje w życiu tego co nietypowe, ponad rozumowe, dlatego może zainteresować się metafizyką, magią i okultyzmem. Dziewiątki posiadają zdolności parapsychologiczne. Ma również niebywałą intuicję, jednak niekiedy miewa trudności z realną oceną zaistniałej sytuacji. Bardzo często zaniedbuje własne sprawy, poświęcając zbyt wiele uwagi innym ludziom. Najpełniej zrealizuje się w zawodzie wymagającym kontaktu z drugim człowiekiem. Dziewiątki są dobrymi adwokatami, terapeutami, lekarzami.

Czy najbliżsi będą mnie wspierać w swoich decyzjach?

Wróżba od tarota: - Głupiec położenie normalne

Twe decyzje często budzą kontrowersje. Dlatego nie możesz liczyć na to, że bliscy będą Cię zawsze w nich wspierać. Niektórych z nich wręcz nie zaakceptują. Jeżeli chcesz więc stawiać na swoim, musisz wykazać się dużą siłą woli i polegać głównie na sobie, przynajmniej w najbliższym czasie. Albo po prostu zmień niektóre decyzje, i rób to co doradzą Ci najbliżsi.

Wróżba od tarota:- Mag położenie normalne

To wszystko zależy zarówno od Twej decyzji, jak i danej najbliższej osoby. Zdania na temat decyzji ,które będziesz podejmować będą podzielone. Niektóre osoby będą Cię wspierać, podczas gdy inne nie będą się z Tobą zgadzać. Musisz więc wykazywać się w wielu sprawach intuicją i samodzielnością. Polegając głównie na sobie możesz zajść daleko.

Wróżba od tarota: Kapłanka- położenie normalne

Jesteś osobą dla której bardzo liczy się zdanie najbliższych osób. Tak więc pragniesz, żeby one wspierały Cię w najważniejszych sprawach. I w istocie tak będzie. Nie podejmujesz decyzji, które byłyby jakoś bardzo kontrowersyjne, starasz się po prostu robić to co uważasz za stosowne. Możesz liczyć na wsparcie.

Wróżba od tarota: Cesarzowa- położenie normalne

Chcesz, aby Twoje decyzje były akceptowane przez bliskie osoby. Chociaż nie zawsze tak będzie, możesz liczyć na ich wsparcie. Z niektórymi sprawami ciężko będzie się pogodzić Twym bliskim, na szczęście nie będą Cię o to gnębić. Dlatego stawiaj na swoim, nikt nie przeżyje życia za Ciebie.